Соціальні проекти

Конкурс інноваційних проектів від Інституту “Республіка”

10 жовтня, 12:57
Конкурс інноваційних проектів від Інституту “Республіка”

Про організацію:

Інститут “Республіка” – всеукраїнське громадське об’єднання, метою якого є залучення громадян до демократичних перетворень в Україні. Організація діє з 1996 року. З 2014 року Інститут створив Всеукраїнську ініціативу “Активна Громада”, яка на сьогодні діє в 30 містах України та сприяє посиленню активізації і впливу мешканців даних міст на прийняття рішень органами влади різних рівнів.

Про Конкурс:

Конкурс інноваційних проектів здійснюється в рамках кампанії “Задай курс владі!”, що має на меті підвищити рівень участі громадян у прийнятті рішень на низовому рівні, а саме у 30 містах в Україні.

Географія: Богуслав (Київська обл.); Вінниця та Жмеринка (Вінницька обл.); Горішні Плавні та Зіньків (Полтавська обл.), Полтава; Добропілля та Краматорськ (Донецька обл.), Дніпро; Львів та Дрогобич (Львівська обл.); Житомир; Запоріжжя; Івано-Франківськ; Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) і Хмельницький; Київ; Кремінна та Рубіжне (Луганська обл.); Кропивницький, Знам’янка та Катеринівська ОТГ (Кіровоградська обл.); Скадовськ (Херсонська обл); Рівне; Суми; Тернопіль; Ужгород; Харків; Черкаси; Чернівці; Одеса та Южне (Одеська обл.)

У конкурсі можуть брати учать офіційно зареєстровані місцеві громадські організації у містах, що позначені на мапі. Конкурс відбуватиметься у два етапи:

1 етап. 30 травня – 2 липня 2018 – подання концепцій.

Організація має надіслати заповнену аплікаційну форму (Концепція проекту_аплікаційна форма) та реєстраційні документи організації на InstituteRespublica@gmail.com.

2 етап. 12 липня – 31 липня 2018 року – подання проектів від організацій, що були відібрані і пройшли у другий етап.

Під час першого етапу організація-заявник може отримати консультацію від Інституту “Республіка” написавши своє запитання та ваш телефон на електронну адресу InstituteRespublica@gmail.com до 20 червня 2018. У темі листа обов’язково вказуйте: Консультація.Конкурс інноваційних проектів. Ваше місто.

Щоб взяти участь у конкурсі, ваша громадська організація повинна:

 1. – діяти переважно на локальному рівні в місті, що входить до географії проекту;
 2. – мати свідоцтво про реєстрацію громадської організації;
 3. – мати довідку, яка засвідчує неприбутковість організації;
 4. – мати банківський рахунок/ доступ до банківського рахунку/ можливість відкрити рахунок протягом місяця
 5. Про мету проектів та бюджет:

  Проекти мають бути націлені на активізацію та залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. Така ціль може бути досягнута наступними методами та активностями проектів (але не обмежуючись ними).

  Методи:формування ініціативних груп громадян для вирішення актуальних проблем у містах проекту;налагодження діалогу та взаємодії між органами влади і громадянами навколо актуальних проблем міст проекту;проведення адвокаційних або/та інформаційних кампанії.Активності (наприклад):кампанії від дверей до дверей, дворові зустрічі та інші методи залучення громадян;просвітницькі заходи для громадян та/або органів влади;креативні заходи (наприклад, кінопокази, ігри-моделювання, флешмоби та ін.). Проекти можуть бути спрямовані на активізацію та залучення громадян у різних сферах, наприклад,– благоустрій,– екологія,– транспорт,– інфраструктура,– освіта,-культура.

 6. У проекті має бути щонайменше два види методів та активностей з переліку, але не обмежуються ним.

  Бюджет одного проекту може становити від 25 000 до 50 000 грн.

  Старт проекту

  Проект може розпочатися з 1 жовтня 2018 року. Підготовчі роботи, роз’яснення звітності та підписання договору відбудеться у вересні.

  У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за телефоном: (095) 044 76 00, Кирило

Відгуки
Відгуки відсутні
ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!