Соціальні проекти

Допомога Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України

10 жовтня, 12:47

Корпорація ROSHEN надає фінансову підтримку Київському дитячому кардіоцентру, завдяки якій пацієнти мають шанси на більш швидке і якісне лікування.

Допомога Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України

Вже понад чверть століття Київський дитячий центр кардіології та кардіохірургії є провідним медичним закладом України, що здійснює обстеження, лікування та реабілітацію пацієнтів із захворюваннями серця та судин. Попри назву, висококласні спеціалісти центру надають допомогу не тільки дітям, але і дорослим та навіть ненародженим малюкам в утробі матері. Центр часто приймає пацієнтів з-за кордону і за показником ефективності стоїть на рівні з іншими клініками світу.

Благодійний проект корпорації був спрямований на відновлення зношеного рентгенівського обладнання: заміни потребували 2 рентген випромінювача (променеві трубки) в ангіографічній операційній центру. Протягом півроку пацієнти були позбавлені життєво необхідної допомоги.

Корпорація ROSHEN успішно реалізувала проект відновлення роботи операційного центру, вартість проекту склала 1 360 270 грн. Щороку Київський кардіологічний центр здійснює понад 2500 операцій, майже кожен четвертий пацієнт потребує проведення діагностичних і лікувальних ендоваскулярних втручань, які проводять з використанням рентгенографічних систем. За останні 10 років було проведено близько 6 000 таких операцій.

Також корпорація ROSHEN купила і передала Центру дитячої кардіохірургії та кардіології МОЗ України терморегулювальний апарат, він же на мові лікарів «лазня», за 1 900 000 грн. Дане медичне обладнання необхідне для операцій, коли дитині повністю зупиняють серце, а життя підтримується за рахунок штучного кровообігу. За рік таких операцій в Центрі проводять приблизно 300. Попередня «лазня» відпрацювала своє і вийшла з ладу, залишивши лікарів в критичному стані.

«Це стало можливим завдяки спільним зусиллям всіх співробітників Рошен і покупців, які вважали за краще нашу продукцію. Таким чином, кожен робить свій внесок у добрі справи», - прокоментувала Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів корпорації Рошен».

Відгуки
Відгуки відсутні
ПОДАРУНОК

Дізнайся ПЕРШИМ про ЗНИЖКИ, АКЦІЇ, НОВИНИ!!!